Główna

Dziecięcy pokój w stylu skandynawskim

Dziecięcy pokój w stylu skandynawskim

Styl skandynawski w aranżacji pokoju dziecięcego

Skandynawski styl wyposażenia wnętrz od kilku lat nieprzerwanie wiedzie prym, a od jakiegoś czasu zyskuje coraz bardziej na znaczeniu w wyposażeniu pokoju dla dziecka. Prostota i naturalność tego stylu sprawiają, że wyposażenie w takim stylu sprawdza się zarówno dla niemowlaka jak i kilkulatka.

Drewniane łóżka domki bestseller skandynawskiego stylu

Najważniejszym elementem wyposażenia każdego pokoju dziecięcego jest łóżko. Skandynawski styl przynosi bardzo modne i funkcjonalne rodzaje łóżek. Są to drewniane łóżka domki wykonane z naturalnego drewna, które znakomicie wkomponowują się w całą aranżację pokoju dla dziecka. Stelaż drewnianego łóżka domku może zostać ozdobiony kolorowymi lampionami czy innymi ozdobami wykonanymi przez dziecko, co nada całemu wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Drewniane łóżka domki będą też stanowić dla dziecka miejsce wypoczynku, ale również kreatywnych zabaw. Drewniane łóżka domki mogą być wyposażone w wygodne szuflady na pościel czy dziecięce drobiazgi. Drewniane łóżka domki w połączeniu ze stonowanymi kolorami pościeli tworzą ciekawy zestaw zachęcający do wypoczynku i zabawy.

Drewniane łóżka domki w stylu skandynawskim

Drewniane meble dla dzieci w stylu skandynawskim- prostota i funkcjonalność

Dopełnieniem wyposażenia dziecięcego pokoiku w najmodniejszym stylu są mebelki utrzymane w tej samej stylistyce, co drewniane łóżka domki. Regały z drewnianymi belkami przypominającymi daszek mogą spełniać wiele funkcji. To tu nasza pociecha może trzymać w ozdobnych skrzyneczkach czy pudełkach swoje skarby, to tu może tworzyć swoją pierwszą biblioteczkę czy wyeksponować ulubione pluszaki. Drewniane meble dla dzieci w stylu skandynawskim to również krzesełka czy stoliki.

Plakaty skandynawskie i naklejki ścienne w stylu skandynawskim - bliżej natury

Ciekawe kompozycje na plakatach skandynawskich czy naklejkach ściennych w stylu skandynawskim stanowią nieodłączny element wyposażenia pokoju dziecięcego w tej najmodniejszej ostatnio aranżacji. Drewniane meble dla dziecka w stylu skandynawskim znakomicie współgrają z plakatami z wizerunkami zwierząt, jak lis czy pingwin.

Stonowana kolorystyka i przejrzysty przekaz plakatów sprawia, że ożywiają one pokój dziecięcy w łagodny sposób. Ciekawą propozycją na ozdobienie ścian w pokoju naszego dziecka są naklejki ścienne w stylu skandynawskim. Pejzaż górski stworzony prostą, graficzną kreską z elegancko nakreślonymi elementami, takimi jak samochody, drzewa czy domki świetnie podkreśli styl pokoju dziecka.

Naklejki ścienne w stylu skandynawskim dostępne są w różnych odcieniach, jak chociażby szarość, połączenie bieli i czerni, przygaszony róż, błękit czy przymglony nieco kolor morski. Z pewnością wybrana ozdoba ścienna w stylu skandynawskim dopełni naturalnego charakteru pokoju dla naszego dziecka.

Plakaty skandynawskie do pokoju dziecka

Naklejki ścienne w stylu skandynawskim

Namioty tipi w skandynawskim stylu – przestrzeń do zabawy i spokojnego wypoczynku

Namioty tipi skandynawskie to wyposażenie wnętrza pokoju dziecka stworzone z myślą o potrzebie zabawy. Drewniany stelaż wspaniale współgra z pozostałymi elementami wnętrza a naturalna tkanina w ciekawe roślinne printy czy graficzne elementy tworzy ciepły nastrój, tak potrzebny w pokoiku najmłodszego w rodzinie. Namiot tipi rozłożony na podłodze to miejsce do wspaniałej zabawy w pojedynkę lub w towarzystwie rówieśników czy rodzeństwa w otoczeniu pluszaków i innych zabawek.

Namioty tipi skandynawskie to też świetne miejsce do wypoczynku, wystarczy kilka poduszek lub kocyk by we wnętrzu namiotu stworzyć przestrzeń do wspólnego czytania, rozmów czy przyjemnej drzemki. Namioty tipi skandynawskie to dopełnienie wystroju wnętrza pokoju w stylu skandynawskim. Dobór odpowiedniego rodzaju namiotu i tkaniny to sama przyjemność dla rodziców i dziecka.

Namioty tipi do pokoju w stylu skandynawskim

Drewno, prostota wykonania, stonowana kolorystyka i funkcjonalność to cechy stylu skandynawskiego w wyposażeniu pokoiku dla dziecka. Ten nowy trend w aranżacji wnętrz dla najmłodszych świetnie się sprawdza, a dziecko otoczone mebelkami z surowego drewna, miękkimi tkaninami, stonowanymi barwami naklejek ściennych po dniu pełnym wrażeń doskonale wypocznie nabierając sił na kolejny dzień pełen wyzwań.

Urządzając pokój dla dziecka w stylu skandynawskim będzie to niemała przyjemność zarówno dla naszego milusińskiego jak i dla rodziców.

Leave Your Comment